Zvýšenie povedomia o značke

Majitelia a správcovia značiek túžia po tom, aby práve tá ich mala medzi spotrebiteľmi vybudované silné povedomie. Aby zákazníci sami prišli na ich web aj bez priameho oslovovania prostredníctvom rôznych foriem reklamy.
Chcete, aby prišli k vám preto, že vás poznajú a majú s vami vybudovanú pozitívnu skúsenosť? Pri logu či mene vašej značky sa im automaticky vybavia vaše produkty a vedeli, čo od vás môžu očakávať?

Staňte sa značkou, ktorú ľudia poznajú a majú radi

Budovanie značky má viacero štádií. Ďalší postup vždy závisí od toho, v ktorom z nich sa práve nachádzate. Ak ste nová značka, potrebujete nastaviť stratégiu, určiť ciele a smerovania, ako sa dostať do povedomia ľudí a stať sa v ich očiach hodnovernou značkou. Je to beh na dlhú trať, ktorá sa dá pri optimálnom nastavení absolvovať v priebehu roka-dvoch.

Ak ste značka, ktorá už na trhu nejaký ten čas pôsobí, no ľudia vás stále nepoznajú, potrebujete inú stratégiu, ako sa stať viditeľnými. Najmä však, ako vybudovať u ľudí pozitívnu skúsenosť a dôveru.

Ako budujeme povedomie o značke?

 • Využívame PPC kampane a SEO
 • Optimalizujeme váš web
 • Zatraktívnime vaše sociálne siete
 • Využívame YouTube reklamu
 • Navrhneme rôzne atraktívne formy reklamy a prezentácie

Silné povedomie o značke zvyšuje návštevnosť vašich webových stránok, a tým aj samotné predaje vašich produktov či služieb. Nie je nič ľahšie, ako tvoriť reklamu pre značku, ktorú ľudia poznajú, dôverujú jej a majú ju radi.
Staňte sa takou značkou aj vy.

Referencie

Roman spolupracuje s našou školou už viac ako 4 roky. Externe zabezpečuje kompletný chod marketingového oddelenia, online marketing, obchodnú a marketingovú stratégiu a kontaktné centrum. Aj vďaka spolupráci máme už tretí rok po sebe  nárast študentov do bakalárskeho štúdia.

RNDr. Michal Mutňanský, riaditeľ školy

 

Paneurópska vysoká škola

V dnešnej záplave firiem ktoré ponúkajú PPC reklamu sme konečne našli spoľahlivého partnera ktorý čo sľúbil to splnil a to sme za 10 rokov už spolupracovali s viacerými firmami ohľadom online reklamy a podpory predaja a bohužiaľ viackrát  sme sa sklamali. Spoluprácu vrele odporúčam, sme maximálne spokojní s prístupom a  výsledkami našich PPC reklám. Ďakujeme.

Ladislav Tahotný – Maxstore

 

Profital pro mě zpracovává od roku 2020 PPC kampaně zaměřené především na svatební fotografii. Díky této spolupráci jsou moje kampaně daleko efektivnější, než byly dříve. Za stejně vynaložené peníze díky tomu získávám více zákazníků, kteří se na můj web dostanou a focení si zabookují. Romana jako PPC specialistu můžu vřele doporučit.

Lukáš Kejni Vrábel – svatební fotograf

Svadobný fotograf Kenji Vrábel

Najnovšie články

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak

Výber správnych kľúčových slov pre reklamu vo vyhľadávaní Google Ads (Adwords), či iné PPC systémy je stále horúcou témou. Existuje mnoho známych spôsobov a tipov ako nájsť a overiť správne kľúčové slová. V tomto článku sa na to pozrieme cez vedeckú štúdiu a trochu iným spôsobom ako je bežné. Nákupný úmysel kľúčového slova Inzerent musí dobré zvážiť takzvaný …

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak Čítať viac

Koľko-stojí-reklama-na-Youtube-Profital

Koľko stojí reklama na Youtube?

Cenník reklamy na Youtube, prípadne nejaká presná cena za reklamu neexistuje. Avšak, tento druh reklamy je jeden z najlacnejších. Cena je to posledné, čoho by ste sa mali pri Youtube reklame obávať. O tom, koľko vás bude reklama na Youtube stáť, rozhoduje mnoho parametrov. Náklady na produkciu videa Prvým parametrom ktorý by ste mali zvažovať, sú …

Koľko stojí reklama na Youtube? Čítať viac

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu

Stránku máte spustenú, no návštevnosť stagnuje? Nemusí byť problém v samotnom webe. Spísali sme pre vás päť tipov, ako návštevnosti vašej stránky pomôcť. Ak rozbiehate e-shop, alebo ponúkate služby či produkty prostredníctvom webovej stránky, jej návštevníci sú pre vás absolútnym základom. Čo však robiť, keď neprichádzajú? Máme pre vás päť účinných tipov, ako na vašu …

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu Čítať viac

Chcete sa posunúť vpred? Kontaktujte nás.

   


   

  HAPPY-SK s.r.o
  Brezová 1146/65A
  90023 Viničné