Platená reklama na YouTube

Čo u nás nájdete? Vytvorenie a nastavenie vášho YouTube kanála, stratégiu vychádzajúcu z overených skúseností a vhodný obsah. Nastavíme vám efektívne kampane na YouTube, budeme kontrolovať a spravovať váš reklamný účet tak, aby prinášal zisky. K novým účtom pre nových klientov teraz ponúkame reklamný kredit v hodnote 350€ zdarma! Založenie a nastavenie účtu ponúkame už od 350€ a mesačnú správu reklamného účtu už od 150€.

YouTube ako sociálna sieť?

YouTube je druhý najväčší vyhľadávač na svete hneď po Google. Oba vyhľadávače spravuje v rámci holdingu Alphabet Inc. spoločnosť Google LLC. O YouTube sa hovorí posledné roky aj ako o najrýchlejšie rastúcej sociálnej sieti na svete.

Najväčšou výhodou YouTube v rámci cielenej reklamy je to, že ho navštevujú bez výnimky všetky vekové cieľové skupiny. Tým získava pred inými sieťami skutočnú výhodu.

Poskytuje v podstate všetky funkcionality ako ostatné sociálne siete a nových používateľom priťahuje neustále sa rozširujúcim video obsahom.

Výhody reklamy na Youtube

Nízka cena

Pomer dosiahnutých videní vašej reklamy vzhľadom na minutú sumu používateľov naozaj prekvapí. Cena za zhliadnutie videa sa pohybuje už od 0,01 €.

Zásah

Existuje skupina ľudí nesledujúcich TV. Obťažovanie reklamou počas filmov a športových prenosov patrí medzi najmenej obľúbené. Vhodná reklama dokáže osloviť na YouTube aj túto skupinu.

Cielenie

Možnosť vybrať si mesto, štát, a množstvo ďalších parametrov, aby ste oslovili správne publikum. Cielenie sa vyberá aj na základe záujmov sledujúceho, vďaka čomu je reklama relevantnejšia.

Remarketing

Videá s návodom, prípadne testy a recenzie sú výborným miestom pre remarketing. Viete takto oslovovať aj zákazníkov, ktorí vaše produkty a web poznajú.

Flexibilita

Kedykoľvek môžete spustiť, zastaviť, zmeniť, jednoducho aktualizovať vašu reklamu. Vybrať si môžete z rôznej dĺžky reklám a ich umiestnenia vo videách podľa charakteristík svojej cieľovej skupiny.

Meranie

Vidíte podrobné štatistiky a výsledky meraní návštevnosti, stability sledovanosti a i. Na základe analýzy a reportingu je možné nasledujúce kampane optimalizovať a efektívnejšie hľadať a oslovovať nových zákazníkov.

Ako vytvoriť pútavé video?

Aby ste mohli začať, potrebujete reklamné video a založený kanál. Vieme vám v tom významne pomôcť. V dnešnej dobe je možné aj obsahovo kvalitné video nasnímať v obývačke. A môže byť aj veľmi úspešné. V prípade záujmu vám vieme však zabezpečiť natočenie profesionálnej reklamy na mieru.

Pred každým videom je potrebné presne stanoviť jeho účel.  Stretávame sa u klientov s tým, že aj perfektné video z pohľadu kvality jednoducho nepredáva. Konzultujte preto radšej obsah videa s online špecialistami ešte pred jeho tvorbou.

Reklama s obrovským potenciálom

Hovorí sa, že príbehy predávajú. Výskumy potvrdzujú, že je to pravda. Audiovizuálna reklama bude na prvom mieste až do doby, kým bude reklamu možné premietať priamo do mozgu 🙂

Dokáže vyrozprávať príbeh a vie viac vtiahnuť do deja.

Vie vysvetliť a ukázať viac a rýchlejšie ako text.

YouTube je posledné roky najrýchlejšie rastúca sieť na svete. Naozaj odporúčame používať tento reklamný kanál a jeho možnosti. Chcete inzerovať na YouTube?
Ak neviete ako na to, nastavíme a budeme vám spravovať videoreklamu na YouTube.

Referencie

Profital pro mě zpracovává od roku 2020 PPC kampaně zaměřené především na svatební fotografii. Díky této spolupráci jsou moje kampaně daleko efektivnější, než byly dříve. Za stejně vynaložené peníze díky tomu získávám více zákazníků, kteří se na můj web dostanou a focení si zabookují. Romana jako PPC specialistu můžu vřele doporučit.

Lukáš Kejni Vrábel – svatební fotograf

Svadobný fotograf Kenji Vrábel

Roman spolupracuje s našou školou už viac ako 4 roky. Externe zabezpečuje kompletný chod marketingového oddelenia, online marketing, obchodnú a marketingovú stratégiu a kontaktné centrum. Aj vďaka spolupráci máme už tretí rok po sebe  nárast študentov do bakalárskeho štúdia.

RNDr. Michal Mutňanský, riaditeľ školy

 

Paneurópska vysoká škola

V dnešnej záplave firiem ktoré ponúkajú PPC reklamu sme konečne našli spoľahlivého partnera ktorý čo sľúbil to splnil a to sme za 10 rokov už spolupracovali s viacerými firmami ohľadom online reklamy a podpory predaja a bohužiaľ viackrát  sme sa sklamali. Spoluprácu vrele odporúčam, sme maximálne spokojní s prístupom a  výsledkami našich PPC reklám. Ďakujeme.

Ladislav Tahotný – Maxstore

 

Najnovšie články

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak

Výber správnych kľúčových slov pre reklamu vo vyhľadávaní Google Ads (Adwords), či iné PPC systémy je stále horúcou témou. Existuje mnoho známych spôsobov a tipov ako nájsť a overiť správne kľúčové slová. V tomto článku sa na to pozrieme cez vedeckú štúdiu a trochu iným spôsobom ako je bežné. Nákupný úmysel kľúčového slova Inzerent musí dobré zvážiť takzvaný …

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak Čítať viac

Koľko-stojí-reklama-na-Youtube-Profital

Koľko stojí reklama na Youtube?

Cenník reklamy na Youtube, prípadne nejaká presná cena za reklamu neexistuje. Avšak, tento druh reklamy je jeden z najlacnejších. Cena je to posledné, čoho by ste sa mali pri Youtube reklame obávať. O tom, koľko vás bude reklama na Youtube stáť, rozhoduje mnoho parametrov. Náklady na produkciu videa Prvým parametrom ktorý by ste mali zvažovať, sú …

Koľko stojí reklama na Youtube? Čítať viac

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu

Stránku máte spustenú, no návštevnosť stagnuje? Nemusí byť problém v samotnom webe. Spísali sme pre vás päť tipov, ako návštevnosti vašej stránky pomôcť. Ak rozbiehate e-shop, alebo ponúkate služby či produkty prostredníctvom webovej stránky, jej návštevníci sú pre vás absolútnym základom. Čo však robiť, keď neprichádzajú? Máme pre vás päť účinných tipov, ako na vašu …

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu Čítať viac

Chcete sa posunúť vpred? Kontaktujte nás.

     


     

    HAPPY-SK s.r.o
    Brezová 1146/65A
    90023 Viničné