Referencie

Čo hovoria o našej práci spokojní zákazníci? Prečítajte si, ako výsledky spolupráce hodnotia tí, ktorí na dosahovanie svojich cieľov využívajú naše marketingové služby. Aj vy môžete získať množstvo nových klientov vďaka profesionálne nastavenému marketingu a presne cielenej reklame.

Máme za sebou roky skúseností a skvelé výsledky. Profesionálne sa postaráme o prezentáciu vašej spoločnosti, resp. produktov prostredníctvom marketingových a obchodných kanálov, ktoré vám prinesú očakávané výsledky. Pozrite si tiež naše hodnotenie od Google.

Svadobný fotograf Kenji Vrábel

Profital pro mě zpracovává od roku 2020 PPC kampaně zaměřené především na svatební fotografii. Díky této spolupráci jsou moje kampaně daleko efektivnější, než byly dříve. Za stejně vynaložené peníze díky tomu získávám více zákazníků, kteří se na můj web dostanou a focení si zabookují. Romana jako PPC specialistu můžu vřele doporučit.

Lukáš Kejni Vrábel – svatební fotograf

Pezinok internetový obchod

V dnešnej záplave firiem ktoré ponúkajú PPC reklamu sme konečne našli spoľahlivého partnera ktorý čo sľúbil to splnil a to sme za 10 rokov už spolupracovali s viacerými firmami ohľadom online reklamy a podpory predaja a bohužiaľ viackrát  sme sa sklamali. Spoluprácu vrele odporúčam, sme maximálne spokojní s prístupom a  výsledkami našich PPC reklám. Ďakujeme.

Ladislav Tahotný – Maxstore

Paneurópska vysoká škola

Roman spolupracuje s našou školou už viac ako 4 roky. Externe zabezpečuje kompletný chod marketingového oddelenia, online marketing, obchodnú a marketingovú stratégiu a kontaktné centrum. Aj vďaka spolupráci máme už tretí rok po sebe  nárast študentov do bakalárskeho štúdia.

RNDr. Michal Mutňanský, riaditeľ školy

...a mnoho ďalších.

Chcete sa posunúť vpred? Kontaktujte nás.

     


     

    HAPPY-SK s.r.o
    Brezová 1146/65A
    90023 Viničné