Google Ads profesionál

Nie ste z tých, ktorí idú na veci pomaly a postupne a radi by ste sa stali profesionálom v Google Adwords ideálne hneď? Máme tu niečo pre vás.

Absolvujte všetky tri kurzy naraz a za lepšiu cenu

Všetky tri kurzy v ponuke (Google Adwords 1, 2 a 3) vám ponúkame naraz a za zvýhodnenú cenu. Kurzy sú určené pre všetkých, ktorí pracujú v oblasti marketingu, pre majiteľov firiem, obchodníkov, ale aj tých, ktorí by sa radi o marketingu naučili veľa a možno sa mu v budúcnosti aj profesionálne venovali.

Staňte sa marketingovým profesionálom, spoznajte PPC reklamu a jej fungovanie naozaj detailne, naučte sa tvoriť bannery, ktoré neotravujú, ale vám prinášajú zisk a zistite, ako funguje re-marketing.  Cena prezenčného kurzu so zľavou je 290 EUR a cena online kurzu je 239 EUR. Kurz obsahuje tri dni po 6 hodín.

V ponuke máme prezenčné, ale aj živé online kurzy. Prezenčné kurzy majú veľa výhod vyplývajúcich z osobnej komunikácie a skvelej atmosféry. Živé online kurzy sú cenovo dostupnejšie a šetria váš čas. V ponuke nájdete aj kurzy pre uzatvorené firemné skupiny. Ak máte o taký záujem, neváhajte nás kontaktovať.

Čo sa na zvýhodnenom kurze naučíte?

Tí, ktorí sa rozhodnú stať sa touto cestou profíkom rýchlo a expresne, nebudú o nič ukrátení. Všetky tri vami zakúpené kurzy budú obsahovať presne to isté, čo by ste sa na nich naučili aj jednotlivo. Rozdiel je v lepšej cene. Tak o čo presne pôjde?

 • Od základov zistíte, ako funguje reklama Google Adwords
 • Ako sa dostať na popredné miesta v Google vyhľadávaní
 • Čo je to analýza kľúčových slov a ako ju využívať vo váš prospech
 • Samostatne budete vedieť vytvárať reklamu vo vyhľadávaní
 • Spoznáte najčastejšie chyby pri tvorbe PPC reklám
 • Zistíte, ako optimalizovať náklady do reklamy a dosahovať čo najlepší výkon za čo najnižšiu cenu
 • Prepojíme vaše kampane s Google Analytics a zistíte, čo vám toto spojenie môže dať
 • Spoznáte bannerovú reklamu, ako funguje a ako ju tvoriť úspešne
 • Zistíte, ako vyzerá dokonalá podstránka
 • Reklamy sa naučíte cieliť efektívne
 • Porozumiete konverziám
 • Zistíte, čo je to remarketing a prečo má pre vás význam

Každý z kurzov je možné absolvovať aj samostatne. Ak však chcete ísť rovno na vec, pomôcť vašej firme rásť už zajtra, prípadne sa stať marketingovým profesionálom naozaj rýchlo, využite túto ponuku absolvovať všetky tri kurzy naraz a za lepšiu cenu.

Kurzy môžete absolvovať aj samostatne

Nečakajte dlho. Spoznajte všetko, čo potrebujete vedieť o reklame vo vyhľadávaní a umožnite vášmu podnikaniu posunúť sa na vyšší level. Ak máte záujem o absolvovanie všetkých troch kurzov naraz a za zvýhodnenú cenu, ozvite sa nám. Naučíme vás všetko, čo sa zmestí do vymedzeného času,, čo z oblasti vieme. A je toho veľa!

O lektorovi
Ing. Roman Hruška, LL.M., MBA je špecialistom na online marketing a na obchodné a marketingové stratégie. Pôsobil ako obchodný zástupca, telefonický predajca, stále sa aktívne venuje PPC reklame a online marketingu. Rovnako pôsobil aj vo vrcholových manažérskych pozíciách v oblasti automobilového priemyslu a v oblasti CALL CENTIER. Od roku 2012 aktívne podniká, venuje sa hlavne online marketingu, obchodnej a marketingovej konzultačnej činnosti, PPC reklame a popritom  sa venuje lektorskej činnosti. Pôsobil aj ako externý lektor spoločnosti IT LEARNING Slovakia so zameraním na Google Adwords.

Referencie

Profital pro mě zpracovává od roku 2020 PPC kampaně zaměřené především na svatební fotografii. Díky této spolupráci jsou moje kampaně daleko efektivnější, než byly dříve. Za stejně vynaložené peníze díky tomu získávám více zákazníků, kteří se na můj web dostanou a focení si zabookují. Romana jako PPC specialistu můžu vřele doporučit.

Lukáš Kejni Vrábel – svatební fotograf

Svadobný fotograf Kenji Vrábel

V dnešnej záplave firiem ktoré ponúkajú PPC reklamu sme konečne našli spoľahlivého partnera ktorý čo sľúbil to splnil a to sme za 10 rokov už spolupracovali s viacerými firmami ohľadom online reklamy a podpory predaja a bohužiaľ viackrát  sme sa sklamali. Spoluprácu vrele odporúčam, sme maximálne spokojní s prístupom a  výsledkami našich PPC reklám. Ďakujeme.

Ladislav Tahotný – Maxstore

 

Roman spolupracuje s našou školou už viac ako 4 roky. Externe zabezpečuje kompletný chod marketingového oddelenia, online marketing, obchodnú a marketingovú stratégiu a kontaktné centrum. Aj vďaka spolupráci máme už tretí rok po sebe  nárast študentov do bakalárskeho štúdia.

RNDr. Michal Mutňanský, riaditeľ školy

 

Paneurópska vysoká škola

Najnovšie články

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak

Výber správnych kľúčových slov pre reklamu vo vyhľadávaní Google Ads (Adwords), či iné PPC systémy je stále horúcou témou. Existuje mnoho známych spôsobov a tipov ako nájsť a overiť správne kľúčové slová. V tomto článku sa na to pozrieme cez vedeckú štúdiu a trochu iným spôsobom ako je bežné. Nákupný úmysel kľúčového slova Inzerent musí dobré zvážiť takzvaný …

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak Čítať viac

Koľko-stojí-reklama-na-Youtube-Profital

Koľko stojí reklama na Youtube?

Cenník reklamy na Youtube, prípadne nejaká presná cena za reklamu neexistuje. Avšak, tento druh reklamy je jeden z najlacnejších. Cena je to posledné, čoho by ste sa mali pri Youtube reklame obávať. O tom, koľko vás bude reklama na Youtube stáť, rozhoduje mnoho parametrov. Náklady na produkciu videa Prvým parametrom ktorý by ste mali zvažovať, sú …

Koľko stojí reklama na Youtube? Čítať viac

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu

Stránku máte spustenú, no návštevnosť stagnuje? Nemusí byť problém v samotnom webe. Spísali sme pre vás päť tipov, ako návštevnosti vašej stránky pomôcť. Ak rozbiehate e-shop, alebo ponúkate služby či produkty prostredníctvom webovej stránky, jej návštevníci sú pre vás absolútnym základom. Čo však robiť, keď neprichádzajú? Máme pre vás päť účinných tipov, ako na vašu …

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu Čítať viac

Chcete sa posunúť vpred? Kontaktujte nás.

   


   

  HAPPY-SK s.r.o
  Brezová 1146/65A
  90023 Viničné