Zvýšenie návštevnosti

Základné pravidlo hovorí, že webová stránka, ktorú nik nenavštevuje, nemôže predávať. Nebude predávať produkty a služby, ktoré ponúkate a nezvýši ani povedomie o vašej značke. Na stránke môžete mať tú najkrajšiu grafiku, ten najobsažnejší blog a tie najlepšie produkty, no ak o nej nik nevie, nijako vám to nepomáha.

Staňte sa viditeľnými

Návštevnosť vašej stránky je základom úspechu vášho biznisu. Nie však hocijaká. Relevantná.
Ako zvýšiť návštevnosť vašej stránky? Prejdeme spolu troma krokmi:

 • Nastavenie správnej stratégie
 • Realizácia
 • Vyhodnotenie

Každý krok je nesmierne dôležitý a pri každom klientovi iný. Inak nastavíme stratégiu, ak chcete spolu s návštevnosťou zvýšiť aj predaj vašich produktov, inak ju nastavíme vtedy, ak je vaším cieľom zvýšiť povedomie o značke a inak, ak chcete na vašom webe primárne predávať reklamu.

Nesústredíme sa na kvantitu, ale na kvalitu. Privedieme na váš web relevantných návštevníkov.

Ak vás zaujímajú konkrétne kroky, ako zvýšime návštevnosť vášho webu, je ich hneď niekoľko. Využívame na to mix poznatkov a znalostí SEO, e-mailový marketing, blogovanie, aktivitu na sociálnych sieťach, tiež rôzne diskusné fóra, PPC reklamy i bannerovú reklamu.

Zvýšenie návštevnosti je komplexný proces, ktorý vám nastavíme presne na mieru. Zohľadníme vaše požiadavky, vaše silné stránky, finančné možnosti a vašu pridanú hodnotu. To všetko s ohľadom na čo najnižšiu investíciu s ohľadom na cieľ, ktorý chcete dosiahnuť.

Referencie

Roman spolupracuje s našou školou už viac ako 4 roky. Externe zabezpečuje kompletný chod marketingového oddelenia, online marketing, obchodnú a marketingovú stratégiu a kontaktné centrum. Aj vďaka spolupráci máme už tretí rok po sebe  nárast študentov do bakalárskeho štúdia.

RNDr. Michal Mutňanský, riaditeľ školy

 

Paneurópska vysoká škola

Profital pro mě zpracovává od roku 2020 PPC kampaně zaměřené především na svatební fotografii. Díky této spolupráci jsou moje kampaně daleko efektivnější, než byly dříve. Za stejně vynaložené peníze díky tomu získávám více zákazníků, kteří se na můj web dostanou a focení si zabookují. Romana jako PPC specialistu můžu vřele doporučit.

Lukáš Kejni Vrábel – svatební fotograf

Svadobný fotograf Kenji Vrábel

V dnešnej záplave firiem ktoré ponúkajú PPC reklamu sme konečne našli spoľahlivého partnera ktorý čo sľúbil to splnil a to sme za 10 rokov už spolupracovali s viacerými firmami ohľadom online reklamy a podpory predaja a bohužiaľ viackrát  sme sa sklamali. Spoluprácu vrele odporúčam, sme maximálne spokojní s prístupom a  výsledkami našich PPC reklám. Ďakujeme.

Ladislav Tahotný – Maxstore

 

Najnovšie články

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak

Výber správnych kľúčových slov pre reklamu vo vyhľadávaní Google Ads (Adwords), či iné PPC systémy je stále horúcou témou. Existuje mnoho známych spôsobov a tipov ako nájsť a overiť správne kľúčové slová. V tomto článku sa na to pozrieme cez vedeckú štúdiu a trochu iným spôsobom ako je bežné. Nákupný úmysel kľúčového slova Inzerent musí dobré zvážiť takzvaný …

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak Čítať viac

Koľko-stojí-reklama-na-Youtube-Profital

Koľko stojí reklama na Youtube?

Cenník reklamy na Youtube, prípadne nejaká presná cena za reklamu neexistuje. Avšak, tento druh reklamy je jeden z najlacnejších. Cena je to posledné, čoho by ste sa mali pri Youtube reklame obávať. O tom, koľko vás bude reklama na Youtube stáť, rozhoduje mnoho parametrov. Náklady na produkciu videa Prvým parametrom ktorý by ste mali zvažovať, sú …

Koľko stojí reklama na Youtube? Čítať viac

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu

Stránku máte spustenú, no návštevnosť stagnuje? Nemusí byť problém v samotnom webe. Spísali sme pre vás päť tipov, ako návštevnosti vašej stránky pomôcť. Ak rozbiehate e-shop, alebo ponúkate služby či produkty prostredníctvom webovej stránky, jej návštevníci sú pre vás absolútnym základom. Čo však robiť, keď neprichádzajú? Máme pre vás päť účinných tipov, ako na vašu …

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu Čítať viac

Chcete sa posunúť vpred? Kontaktujte nás.

   


   

  HAPPY-SK s.r.o
  Brezová 1146/65A
  90023 Viničné