Reklama a predaj pre vašu firmu

Efektívne nastavenie online marketingu vyžaduje nielen znalosť kanálov, možností systémov a ich technické nastavenie.
Vyžaduje najmä správne cielenie.

Vhodne zvolená marketingová stratégia odhalí dušu vašej spoločnosti a potenciálnych klientov. A prinesie výsledky.

Efektívny marketing pre vašu spoločnosť

Poznáte svoje obchodné a marketingové ciele? Ak si myslíte, že investovaním do reklamy pôjde všetko samo, nepôjde. Samotná reklama je špičkou pomysleného ľadovca. Aby to neboli len vyhodené peniaze, aby bola úspešná, treba ju vopred dobre premyslieť.

Naša spolupráca pri hľadaní optimálneho riešenia pre vás vyzerá napríklad nasledovne.
V prvom kroku vypracujeme vašu situačnú analýzu, stanovíme si ciele. Navrhneme a odkomunikujeme vašu marketingovú stratégiu, stanovíme časový plán a odkomunikujeme rozpočet. Následne sa budeme zaoberať cieľovou skupinou, jej hodnotami a potrebami, aké majú vaši zákazníci problémy, aké máte pre nich riešenia a ako ich budeme komunikovať. V poslednom kroku realizujeme dohodnuté kampane s ich priebežným optimalizovaním.

Základom úspešnej kampane je strategické plánovanie.

Prečo uvedený príklad? Časť podnikateľov má v týchto veciach jasno, časť ešte len začína a potrebuje poradiť úplne od začiatku. Stáva sa nám tiež, že klient má jasnú predstavu v základných bodoch, no pozná len povrchne možnosti reklamy v online prostredí. Preto nevie vybrať pre firmu najlepšie možnosti, nevie zhodnotiť efektívnosť investície.

Marketingová komunikácia postavená na znalosti prostredia a možností tvorí základ úspechu vašej firmy. Ak nemáte dobrý marketingový plán, riskujete nielen straty, ale súčasne i uniknuté príležitosti. Skúsenosti nám ukazujú, že uniknuté príležitosti môžu predstavovať stovky percent nerealizovaných obratov.

Efektívny marketing pre vašu spoločnosť

Situácia okolo COVID-19 a súvisiace podnikateľské ťažkosti a príležitosti otvorili oči aj najzarytejším odporcom online marketingu. Ignorovať online marketing a digitálnu reklamu je dobrá voľba len pre tých, ktorí nepotrebujú nových zákazníkov. V oblasti online marketingu neustále konkurencia narastá, zároveň však prináša obrovské možnosti. A nielen na slovenskom trhu.

Rozsah služieb a najčastejšie riešenia

Primárne sa venujeme online marketingu, a tiež vzdelávaniu iných v tejto oblasti.

V rámci online marketingu sa sústreďujeme predovšetkým na výkon a efektívnosť. Ako za optimálne krátky čas dostať čo najviac pri najmenších investíciách. Realizované kampane priebežne testujeme a upravujeme, aby boli naozaj efektívne. Vieme, že vtedy budete spokojní.
Realizáciu kampaní sústreďujeme najmä na v súčasnosti najefektívnejšie spôsoby:

avšak nezostávame len pri nich. Z obchodnej či marketingovej stratégie vypadnú pre každú firmu trochu iné optimálne komunikačné kanály a spôsoby oslovovania potenciálnych klientov. Špeciálnou a samostatnou oblasťou, ktorú zohľadňujeme ako jedna z mála agentúr, sú možnosti, ktoré ponúkajú call centrá.

Medzi najčastejšie žiadané riešenia zo strany klienotv patrí zvýšenie návštevnosti, zvýšenie predaja, aktívne oslovenie zákazníkov, remarketing, prípadne služby spojené s telefonickým predajom produktov a služieb. Za nimi sa však skrýva premyslenou cielenou reklamou budované zvýšenie dôvery, šírenie dobrého mena firmy, komunikovanie výhod prinášaných riešení a následné zvyšovanie efektívnosti predajov. Pre vás tiež istoty vzťahov s klientami v krízových dobách.

Referencie

Roman spolupracuje s našou školou už viac ako 4 roky. Externe zabezpečuje kompletný chod marketingového oddelenia, online marketing, obchodnú a marketingovú stratégiu a kontaktné centrum. Aj vďaka spolupráci máme už tretí rok po sebe  nárast študentov do bakalárskeho štúdia.

RNDr. Michal Mutňanský, riaditeľ školy

 

Paneurópska vysoká škola

Profital pro mě zpracovává od roku 2020 PPC kampaně zaměřené především na svatební fotografii. Díky této spolupráci jsou moje kampaně daleko efektivnější, než byly dříve. Za stejně vynaložené peníze díky tomu získávám více zákazníků, kteří se na můj web dostanou a focení si zabookují. Romana jako PPC specialistu můžu vřele doporučit.

Lukáš Kejni Vrábel – svatební fotograf

Svadobný fotograf Kenji Vrábel

V dnešnej záplave firiem ktoré ponúkajú PPC reklamu sme konečne našli spoľahlivého partnera ktorý čo sľúbil to splnil a to sme za 10 rokov už spolupracovali s viacerými firmami ohľadom online reklamy a podpory predaja a bohužiaľ viackrát  sme sa sklamali. Spoluprácu vrele odporúčam, sme maximálne spokojní s prístupom a  výsledkami našich PPC reklám. Ďakujeme.

Ladislav Tahotný – Maxstore

 

Najnovšie články

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak

Výber správnych kľúčových slov pre reklamu vo vyhľadávaní Google Ads (Adwords), či iné PPC systémy je stále horúcou témou. Existuje mnoho známych spôsobov a tipov ako nájsť a overiť správne kľúčové slová. V tomto článku sa na to pozrieme cez vedeckú štúdiu a trochu iným spôsobom ako je bežné. Nákupný úmysel kľúčového slova Inzerent musí dobré zvážiť takzvaný …

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak Čítať viac

Koľko-stojí-reklama-na-Youtube-Profital

Koľko stojí reklama na Youtube?

Cenník reklamy na Youtube, prípadne nejaká presná cena za reklamu neexistuje. Avšak, tento druh reklamy je jeden z najlacnejších. Cena je to posledné, čoho by ste sa mali pri Youtube reklame obávať. O tom, koľko vás bude reklama na Youtube stáť, rozhoduje mnoho parametrov. Náklady na produkciu videa Prvým parametrom ktorý by ste mali zvažovať, sú …

Koľko stojí reklama na Youtube? Čítať viac

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu

Stránku máte spustenú, no návštevnosť stagnuje? Nemusí byť problém v samotnom webe. Spísali sme pre vás päť tipov, ako návštevnosti vašej stránky pomôcť. Ak rozbiehate e-shop, alebo ponúkate služby či produkty prostredníctvom webovej stránky, jej návštevníci sú pre vás absolútnym základom. Čo však robiť, keď neprichádzajú? Máme pre vás päť účinných tipov, ako na vašu …

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu Čítať viac

Chcete sa posunúť vpred? Kontaktujte nás.

     


     

    HAPPY-SK s.r.o
    Brezová 1146/65A
    90023 Viničné