O nás

Profital tvorí tím odborníkov najmä z oblasti online marketingu a obchodu. Každý člen tímu má za sebou vo svojej oblasti minimálne 10 rokov skúseností. Sme špecialisti na reklamu v Google, video reklamu, tiež call centrá a telefonický predaj. Reklama a podpora predaja majú vždy svoje ciele, v ktorých pozadí sú obchodné, či marketingové stratégie, ak potrebujete, sme doma i v oblasti navrhovania (a realizácie) stratégií. Radi sa delíme o svoje know-how, preto sa viacerí z nás venujú aj vzdelávaniu a lektorskej činnosti.

Zakladateľ projektu Ing. Roman Hruška, LL.M., MBA pracuje v oblasti obchodu a marketingu viac ako 15 rokov. Pôsobil od najnižších obchodných pozícií, až po vrcholový manažment. Od roku 2012 pomáha rôznym podnikateľským subjektom s marketingom a obchodom.
Podnikateľské aktivity a rastúci záujem o jeho služby doplnil o ďalšie služby a odborníkov z praxe - tak vznikol Profital. Aktuálne je kontaktnou osobou každého projektu a jeho garantom, školí a venuje sa najmä marketingovým a obchodným stratégiám.

Roman Hruška Profital

Referencie

Čo hovoria o našej práci spokojní zákazníci? Prečítajte si, ako výsledky spolupráce hodnotia tí, ktorí na dosahovanie svojich cieľov využívajú naše marketingové služby. Aj vy môžete získať množstvo nových klientov vďaka profesionálne nastavenému marketingu a presne cielenej reklame.

Máme za sebou roky skúseností a skvelé výsledky. Profesionálne sa postaráme o prezentáciu vašej spoločnosti, resp. produktov prostredníctvom marketingových a obchodných kanálov, ktoré vám prinesú očakávané výsledky. Pozrite si tiež naše hodnotenie od Google.

Kenji-Vrabel-450x450

Profital pro mě zpracovává od roku 2020 PPC kampaně zaměřené především na svatební fotografii. Díky této spolupráci jsou moje kampaně daleko efektivnější, než byly dříve. Za stejně vynaložené peníze díky tomu získávám více zákazníků, kteří se na můj web dostanou a focení si zabookují. Romana jako PPC specialistu můžu vřele doporučit.

Lukáš Kejni Vrábel – svatební fotograf

maxstore-logo-450x450

V dnešnej záplave firiem ktoré ponúkajú PPC reklamu sme konečne našli spoľahlivého partnera ktorý čo sľúbil to splnil a to sme za 10 rokov už spolupracovali s viacerými firmami ohľadom online reklamy a podpory predaja a bohužiaľ viackrát  sme sa sklamali. Spoluprácu vrele odporúčam, sme maximálne spokojní s prístupom a  výsledkami našich PPC reklám. Ďakujeme.

Ladislav Tahotný – Maxstore

paneuropska-vysoka-skola-450x450

V dnešnej záplave firiem ktoré ponúkajú PPC reklamu sme konečne našli spoľahlivého partnera ktorý čo sľúbil to splnil a to sme za 10 rokov už spolupracovali s viacerými firmami ohľadom online reklamy a podpory predaja a bohužiaľ viackrát  sme sa sklamali. Spoluprácu vrele odporúčam, sme maximálne spokojní s prístupom a  výsledkami našich PPC reklám. Ďakujeme.

Ladislav Tahotný – Maxstore

Naše hodnoty sú vaším benefitom

Naše hodnoty Profital

Transparentnosť
Klient má vždy prístup ku všetkým dátam a účtom. Vždy máte možnosť zistiť ako pre vás pracujeme.

Profesionalita
Neustále sa vzdelávame a sledujeme novinky, aby sme prinášali aktuálne a nové riešenia. Uvažujeme interdisciplinárne, i s presahmi za hranice nášho odvetvia. S nami nestagnujete.

Zodpovednosť
Ako podnikatelia si zakladáme na tom, aby sme ku každému projektu či podnikaniu pristupovali ako k vlastnému. Vieme, že dôvera je citlivá vec, a osobný prístup berieme ako nevyhnutnosť.

Vytrvalosť
Každý nový deň je nová šanca na nové nápady, rast a hľadanie inovácii a riešení. Sme presvedčení, že riešenie vždy existuje, a to nás motivuje vytrvať v jeho hľadaní. S nami svoje ciele dosiahnete.

Naše poslanie – Pomáhame podnikateľom a firmám v stabilizácii i raste v online prostredí. Vzdelávame, tvoríme a realizujeme marketingové stratégie zamerané na minimalizáciu nákladov a zvyšovanie ziskov.

Naša vízia –  Výrazne prispieť k zýšeniu počtu úspešných slovenských podnikateľov na internete nielen doma, ale aj v zahraničí a stať sa lídrom na trhu v oblasti marketingového vzdelávania.

Staviame na dlhodobej spolupráci a individuálnom prístupe. Ku každému projektu pristupujeme individuálne a snažíme sa ho do detailu pochopiť.
V prípade, že pracujete so skromným rozpočtom, využite možnosť konzultácie, alebo sa prihláste na kurz, kde získate praxou na slovenskom trhu overené know-how.
Ak potrebujete externý marketingový tím 24/7, využite naše služby.

Neviete kde začať?

zvysenie

Prijmite pozvanie na chutnú kávu a pri nej preberieme, čo vás zaujíma... Dobrý začiatok?

Chcete sa posunúť vpred? Kontaktujte nás.

     


     

    HAPPY-SK s.r.o
    Brezová 1146/65A
    90023 Viničné