Zvýšenie lojality a spokojnosti zákazníkov

Budovanie spokojnosti a lojality zákazníkov nie vždy závisí len od kvality produktov, ktoré ponúkate. Hoci kvalita vašich produktov je rozhodujúca pre dobrú skúsenosť a viete, že zákazníci sú spokojní, nevracajú sa. Čo prispieva k tomu, aby sa ľudia k vašej značke vracali a aby svoju pozitívnu skúsenosť odovzdávali aj ďalej?

Budovanie lojality sa nikdy nekončí

Zapezpečenie lojality zákazníkov sa začína správne nastavenou stratégiou ...a nekončí nikdy. Pozdrav na meniny či občasný zľavový kupón nie sú jediné možnosti ako zabezpečiť, aby sa k vám zákazník vrátil.

Priestor na zlepšenie môže byť ako na vašom webe, tak aj v rýchlosti expedície vašich produktov, vo výbere kuriérskej spoločnosti, ale tiež napríklad aj v tom, kde sa nachádza vaša kamenná predajňa a ako ďaleko má k vám zákazník, či má kde zaparkovať a i.

Ako vyzerá proces analýzy a budovania lojality a spokojnosti:

 • Vytvoríme hĺbkovú analýzu vášho webu a značky
 • Nastavíme optimálnu stratégiu na budovanie lojality
 • Môžeme vykonať viacero prieskumov a testov (mystery shopping, telefonický prieskum, ASTRA analýzu a pod.) na zistenie skutkového stavu
 • Zmonitorujeme vašu konkurenciu (čo robí lepšie a horšie?)
 • Prehodnotíme spolu vašu cenotvorbu
 • Nastavíme vernostný program pre zákazníkov (po technickej aj obsahovej stránke)
 • Navrhneme automatizáciu procesov

Referencie

Roman spolupracuje s našou školou už viac ako 4 roky. Externe zabezpečuje kompletný chod marketingového oddelenia, online marketing, obchodnú a marketingovú stratégiu a kontaktné centrum. Aj vďaka spolupráci máme už tretí rok po sebe  nárast študentov do bakalárskeho štúdia.

RNDr. Michal Mutňanský, riaditeľ školy

 

Paneurópska vysoká škola

Profital pro mě zpracovává od roku 2020 PPC kampaně zaměřené především na svatební fotografii. Díky této spolupráci jsou moje kampaně daleko efektivnější, než byly dříve. Za stejně vynaložené peníze díky tomu získávám více zákazníků, kteří se na můj web dostanou a focení si zabookují. Romana jako PPC specialistu můžu vřele doporučit.

Lukáš Kejni Vrábel – svatební fotograf

Svadobný fotograf Kenji Vrábel

V dnešnej záplave firiem ktoré ponúkajú PPC reklamu sme konečne našli spoľahlivého partnera ktorý čo sľúbil to splnil a to sme za 10 rokov už spolupracovali s viacerými firmami ohľadom online reklamy a podpory predaja a bohužiaľ viackrát  sme sa sklamali. Spoluprácu vrele odporúčam, sme maximálne spokojní s prístupom a  výsledkami našich PPC reklám. Ďakujeme.

Ladislav Tahotný – Maxstore

 

Najnovšie články

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak

Výber správnych kľúčových slov pre reklamu vo vyhľadávaní Google Ads (Adwords), či iné PPC systémy je stále horúcou témou. Existuje mnoho známych spôsobov a tipov ako nájsť a overiť správne kľúčové slová. V tomto článku sa na to pozrieme cez vedeckú štúdiu a trochu iným spôsobom ako je bežné. Nákupný úmysel kľúčového slova Inzerent musí dobré zvážiť takzvaný …

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak Čítať viac

Koľko-stojí-reklama-na-Youtube-Profital

Koľko stojí reklama na Youtube?

Cenník reklamy na Youtube, prípadne nejaká presná cena za reklamu neexistuje. Avšak, tento druh reklamy je jeden z najlacnejších. Cena je to posledné, čoho by ste sa mali pri Youtube reklame obávať. O tom, koľko vás bude reklama na Youtube stáť, rozhoduje mnoho parametrov. Náklady na produkciu videa Prvým parametrom ktorý by ste mali zvažovať, sú …

Koľko stojí reklama na Youtube? Čítať viac

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu

Stránku máte spustenú, no návštevnosť stagnuje? Nemusí byť problém v samotnom webe. Spísali sme pre vás päť tipov, ako návštevnosti vašej stránky pomôcť. Ak rozbiehate e-shop, alebo ponúkate služby či produkty prostredníctvom webovej stránky, jej návštevníci sú pre vás absolútnym základom. Čo však robiť, keď neprichádzajú? Máme pre vás päť účinných tipov, ako na vašu …

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu Čítať viac

Chcete sa posunúť vpred? Kontaktujte nás.

   


   

  HAPPY-SK s.r.o
  Brezová 1146/65A
  90023 Viničné