Kurzy, školenia a workshopy

Takmer každému podnikateľovi je jasné, ako sa vypočíta zisk. Rozdiel medzi tržbami a nákladmi. Chcete dosiahnuť čo najvyšší zisk?

Optimalizujte náklady, napríklad znížením nákladov na reklamu. Že ju nerobíte? Konáte proti zvyšovaniu zisku... Keď porozumiete online marketingu, online reklame, uplatníte sa ľahšie na trhu a umožníte vášmu podnikaniu efektívne rásť.

Naučíte sa všetko podstatné, čo potrebujete vedieť
o efektívnej reklame

Oblasť moderného marketingu a reklamy je veľmi široká. My sa zameriavame na online marketing, predaj, komunikačné zručnosti a psychológiu predaja.

Marketingové kurzy Profitalu sú určené pre ľudí pracujúcich v oblasti marketingu, pre majiteľov firiem, obchodníkov, a tiež všetkých tých, ktorí by chceli marketing pochopiť a v budúcnosti sa mu profesijne venovať.

V ponuke nájdete prezenčné kurzy, keď je lektor pred vami v skutočnej učebni, a tiež živé online kurzy, keď vás lektor sprevádza v priamom prenose - je na druhej strane obrazovky. Pri prezenčných kurzoch je veľkou výhodou samotná atmosféra a možnosť osobnej komunikácie. Nepopierateľnou výhodou živého online kurzu je zasa jeho lepšia cenová dostupnosť a úspora času.
Okrem toho môžeme pre vás zrealizovať taktiež kurzy pre uzatvorené firemné skupiny. V prípade záujmu o kurz určený len pre firemnú skupinu, nás kontaktujte, prosím. (prelink)

Sledujte náš FB, alebo sa zaregistrujte na odber noviniek, aby ste mali prvé informácie o kurzoch, ktoré prebiehajú. 

Aktuálna ponuka kurzov:

 • Google Adwords 1 - PPC reklama vo vyhľadávaní pre začiatočníkov
 • Google Adwords 2 - PPC reklama vo vyhľadávaní pre mierne pokročilých
 •  Google Adwords 3 - PPC bannerová reklama a remarketing
 • Google Adwords profesionál (Adwords 1 + Adwords 2 + Adwords 3) - za zvýhodnenú cenu
 • Reklama na YouTube
 • Reklama na Facebook

Referencie

Profital pro mě zpracovává od roku 2020 PPC kampaně zaměřené především na svatební fotografii. Díky této spolupráci jsou moje kampaně daleko efektivnější, než byly dříve. Za stejně vynaložené peníze díky tomu získávám více zákazníků, kteří se na můj web dostanou a focení si zabookují. Romana jako PPC specialistu můžu vřele doporučit.

Lukáš Kejni Vrábel – svatební fotograf

Svadobný fotograf Kenji Vrábel

V dnešnej záplave firiem ktoré ponúkajú PPC reklamu sme konečne našli spoľahlivého partnera ktorý čo sľúbil to splnil a to sme za 10 rokov už spolupracovali s viacerými firmami ohľadom online reklamy a podpory predaja a bohužiaľ viackrát  sme sa sklamali. Spoluprácu vrele odporúčam, sme maximálne spokojní s prístupom a  výsledkami našich PPC reklám. Ďakujeme.

Ladislav Tahotný – Maxstore

 

Roman spolupracuje s našou školou už viac ako 4 roky. Externe zabezpečuje kompletný chod marketingového oddelenia, online marketing, obchodnú a marketingovú stratégiu a kontaktné centrum. Aj vďaka spolupráci máme už tretí rok po sebe  nárast študentov do bakalárskeho štúdia.

RNDr. Michal Mutňanský, riaditeľ školy

 

Paneurópska vysoká škola

Najnovšie články

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak

Výber správnych kľúčových slov pre reklamu vo vyhľadávaní Google Ads (Adwords), či iné PPC systémy je stále horúcou témou. Existuje mnoho známych spôsobov a tipov ako nájsť a overiť správne kľúčové slová. V tomto článku sa na to pozrieme cez vedeckú štúdiu a trochu iným spôsobom ako je bežné. Nákupný úmysel kľúčového slova Inzerent musí dobré zvážiť takzvaný …

Analýza kľúčových slov pre Google Ads inak Čítať viac

Koľko-stojí-reklama-na-Youtube-Profital

Koľko stojí reklama na Youtube?

Cenník reklamy na Youtube, prípadne nejaká presná cena za reklamu neexistuje. Avšak, tento druh reklamy je jeden z najlacnejších. Cena je to posledné, čoho by ste sa mali pri Youtube reklame obávať. O tom, koľko vás bude reklama na Youtube stáť, rozhoduje mnoho parametrov. Náklady na produkciu videa Prvým parametrom ktorý by ste mali zvažovať, sú …

Koľko stojí reklama na Youtube? Čítať viac

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu

Stránku máte spustenú, no návštevnosť stagnuje? Nemusí byť problém v samotnom webe. Spísali sme pre vás päť tipov, ako návštevnosti vašej stránky pomôcť. Ak rozbiehate e-shop, alebo ponúkate služby či produkty prostredníctvom webovej stránky, jej návštevníci sú pre vás absolútnym základom. Čo však robiť, keď neprichádzajú? Máme pre vás päť účinných tipov, ako na vašu …

5 rád ako zvýšiť návštevnosť e-shopu Čítať viac

Chcete sa posunúť vpred? Kontaktujte nás.

   


   

  HAPPY-SK s.r.o
  Brezová 1146/65A
  90023 Viničné